Zoals steeds staat bij Atit-Computers de klant centraal! Om u nog beter van dienst te zijn breiden wij onze service uit met het plan ‘Zorgeloos +’ Download onze informatiefolder over Zorgeloos + op de volgende link.

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
Coronavirus? Geen probleem, mensen die willen helpen wij via Teamviewer van op afstand door de pc over te nemen! Te downloaden op: https://www.teamviewer.com/nl/download/windows/
Indien je wenst kan je ons bellen op 0477602080 indien je hierbij hulp nodig hebt!
Gratis afhalen tot 10km van de winkel om de pc bij ons in de winkel te herstellen/onderhouden is ook mogelijk indien we noodgedwongen gesloten zijn of indien u wegens gezondheidsredenen liever niet buitenkomt. Uiteraard nemen wij de gepaste hygiŽnische maatregelen!

 70  Gevonden resultaten

Sorteer:
Ga naar pagina:
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF Transceiver

Referentie: J9150D
Taal : UK
€331,92(incl. BTW)
Aruba 1G SFP LC SX 500 m OM2 MMF Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise

Aruba 1G SFP LC SX 500 m OM2 MMF Transceiver

Referentie: J4858D
Taal : UK
€100,19(incl. BTW)
Aruba 1G SFP LC LX 10 km SMF Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise

Aruba 1G SFP LC LX 10 km SMF Transceiver

Referentie: J4859D
Taal : UK
€173,18(incl. BTW)
Aruba 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise

Aruba 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver

Referentie: J8177D
Taal : UK
€152,19(incl. BTW)
Gigabit Ethernet Fiber Media Converter With Open Sfp Slot
STARTECH.COM

Gigabit Ethernet Fiber Media Converter With Open Sfp Slot

Referentie: ET91000SFP2
Taal : UK
€170,22(incl. BTW)
Networking Transceiver Sfp 1000base-sx 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
DELL

Networking Transceiver Sfp 1000base-sx 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

Referentie: 407-BBOR
Taal : UK
€103,88(incl. BTW)
Gbe Fiber Media Converter 10km Fiber To Copper Lc Sm
STARTECH.COM

Gbe Fiber Media Converter 10km Fiber To Copper Lc Sm

Referentie: ET91000SM10
Taal : UK
€269,55(incl. BTW)
Gigabit Fiber Sfp Transceiver Module - Hp J4859c Compatible - Sm/mm Lc With Ddm - 10km
STARTECH.COM

Gigabit Fiber Sfp Transceiver Module - Hp J4859c Compatible - Sm/mm Lc With Ddm - 10km

Referentie: J4859CST
Taal : US
€53,56(incl. BTW)
Modulo Transceiver Sm/mm Lc - Compatabile Hp J4858c - 10km
STARTECH.COM

Modulo Transceiver Sm/mm Lc - Compatabile Hp J4858c - 10km

Referentie: J4858CST
Taal : US
€50,99(incl. BTW)
Gigabit Rj45 Copper Sfp Transceiver Module - Hp J8177c Compatible
STARTECH.COM

Gigabit Rj45 Copper Sfp Transceiver Module - Hp J8177c Compatible

Referentie: J8177CST
Taal : UK
€53,20(incl. BTW)
Ga naar pagina:
.