Zoals steeds staat bij Atit-Computers de klant centraal! Om u nog beter van dienst te zijn breiden wij onze service uit met het plan ‘Zorgeloos +’ Download onze informatiefolder over Zorgeloos + op de volgende link.

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
Coronavirus? Geen probleem, mensen die willen helpen wij via Teamviewer van op afstand door de pc over te nemen! Te downloaden op: https://www.teamviewer.com/nl/download/windows/
Indien je wenst kan je ons bellen op 0477602080 indien je hierbij hulp nodig hebt!
Gratis afhalen tot 10km van de winkel om de pc bij ons in de winkel te herstellen/onderhouden is ook mogelijk indien we noodgedwongen gesloten zijn of indien u wegens gezondheidsredenen liever niet buitenkomt. Uiteraard nemen wij de gepaste hygiŽnische maatregelen!

 46  Gevonden resultaten

Sorteer:
Ga naar pagina:
Multi Mode Sfp Fiber Optical Transceiver Gigabit 850nm - Lc 550m
STARTECH.COM

Multi Mode Sfp Fiber Optical Transceiver Gigabit 850nm - Lc 550m

Referentie: SFPSXMM
Taal : UK
€61,51(incl. BTW)
Fiber Media Converter Gigabit 1000mbps Mm Fibre Lc 550m
STARTECH.COM

Fiber Media Converter Gigabit 1000mbps Mm Fibre Lc 550m

Referentie: ET91000LC2
Taal : UK
€204,43(incl. BTW)
Accessory Kit For Surface (pro) 3 & 4/ USB 3.0 Network + Mdp To Hdmi & Vga
STARTECH.COM

Accessory Kit For Surface (pro) 3 & 4/ USB 3.0 Network + Mdp To Hdmi & Vga

Referentie: MSTS3MDPUGBK
Taal : UK
€62,13(incl. BTW)
Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Rj45 To 850nm Mm Lc - 550m
STARTECH.COM

Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Rj45 To 850nm Mm Lc - 550m

Referentie: MCM1110MMLC
Taal : US
€127,40(incl. BTW)
Gigabit Rj45 Copper Sfp Transceiver Module - Cisco Glc-t Compatible
STARTECH.COM

Gigabit Rj45 Copper Sfp Transceiver Module - Cisco Glc-t Compatible

Referentie: GLCTST
Taal : UK
€57,96(incl. BTW)
Gigabit Fiber Sfp Transceiver Module - Cisco Glc-lh-smd Compatible - Sm/mm Lc - 10km / 550m
STARTECH.COM

Gigabit Fiber Sfp Transceiver Module - Cisco Glc-lh-smd Compatible - Sm/mm Lc - 10km / 550m

Referentie: GLCLHSMDST
Taal : UK
€57,79(incl. BTW)
Gbe Fiber Media Converter 10km Fiber To Copper Lc Sm
STARTECH.COM

Gbe Fiber Media Converter 10km Fiber To Copper Lc Sm

Referentie: ET91000SM10
Taal : UK
€265,66(incl. BTW)
Gigabit Fiber Sfp Transceiver Module - Hp J4859c Compatible - Sm/mm
STARTECH.COM

Gigabit Fiber Sfp Transceiver Module - Hp J4859c Compatible - Sm/mm

Referentie: J4859C10PKST
Taal : US
€450,48(incl. BTW)
Gigabit Fiber Sfp Transceiver Module - Hp J4859c Compatible - Sm/mm Lc With Ddm - 10km
STARTECH.COM

Gigabit Fiber Sfp Transceiver Module - Hp J4859c Compatible - Sm/mm Lc With Ddm - 10km

Referentie: J4859CST
Taal : US
€63,55(incl. BTW)
Modulo Transceiver Sm/mm Lc - Compatabile Hp J4858c - 10km
STARTECH.COM

Modulo Transceiver Sm/mm Lc - Compatabile Hp J4858c - 10km

Referentie: J4858CST
Taal : US
€47,70(incl. BTW)
Ga naar pagina:
.