Zoals steeds staat bij Atit-Computers de klant centraal! Om u nog beter van dienst te zijn breiden wij onze service uit met het plan ‘Zorgeloos +’ Download onze informatiefolder over Zorgeloos + op de volgende link.

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
Coronavirus? Geen probleem, mensen die willen helpen wij via Teamviewer van op afstand door de pc over te nemen! Te downloaden op: https://www.teamviewer.com/nl/download/windows/
Indien je wenst kan je ons bellen op 0477602080 indien je hierbij hulp nodig hebt!
Gratis afhalen tot 10km van de winkel om de pc bij ons in de winkel te herstellen/onderhouden is ook mogelijk indien we noodgedwongen gesloten zijn of indien u wegens gezondheidsredenen liever niet buitenkomt. Uiteraard nemen wij de gepaste hygiŽnische maatregelen!

 63  Gevonden resultaten

Sorteer:
Ga naar pagina:
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 5m
Hewlett-Packard Enterprise

FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 5m

Referentie: AJ836A
Taal : UK
€81,28(incl. BTW)
Prosafe Direct Attach Sfp+ Copper Cable (10gsfp+cu) 1m
NETGEAR

Prosafe Direct Attach Sfp+ Copper Cable (10gsfp+cu) 1m

Referentie: AXC761-10000S
Taal : UK
€62,33(incl. BTW)
Direct Attach Sfp+ Copper Cable 3m
NETGEAR

Direct Attach Sfp+ Copper Cable 3m

Referentie: AXC763-10000S
Taal : UK
€96,31(incl. BTW)
Poe Gigabit Injector - Dpe-101gi
D-LINK

Poe Gigabit Injector - Dpe-101gi

Referentie: DPE-101GI
Taal : UK
€29,98(incl. BTW)
CAT6 Patch Panel, 48 Port Rj45 To 110 568 A/b Color Coded
APC/ MGE

CAT6 Patch Panel, 48 Port Rj45 To 110 568 A/b Color Coded

Referentie: CAT6PNL-48
Taal : UK
€324,48(incl. BTW)
Stacking Cable HP 3800 0.5m (J9578A)
Hewlett-Packard Enterprise

Stacking Cable HP 3800 0.5m (J9578A)

Referentie: J9578A
Taal : UK
€236,14(incl. BTW)
Gigabit Sfp Module Single-mode Minigbic Lc - Tlsm311ls
TP-LINK TECHNOLOGIES

Gigabit Sfp Module Single-mode Minigbic Lc - Tlsm311ls

Referentie: TL-SM311LS
Taal : UK
€17,44(incl. BTW)
HPE X240 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable
Hewlett-Packard Enterprise

HPE X240 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable

Referentie: JG327A
Taal : UK
€505,82(incl. BTW)
Direct Attach Copper Cable X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m (JD096C)
Hewlett-Packard Enterprise

Direct Attach Copper Cable X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m (JD096C)

Referentie: JD096C
Taal : UK
€180,99(incl. BTW)
Transceiver Module Sfp-1000t
ZYXEL

Transceiver Module Sfp-1000t

Referentie: 91-010-172001B
Taal : UK
€79,88(incl. BTW)
Ga naar pagina:
.